Облік відвідуваності. Відмітка класного керівника про відсутність учня на уроках. | Scribe

  Облік відвідуваності. Відмітка класного керівника про відсутність учня на уроках.

  • Eddy Team |
  • 0 step |
  • 3 minutes
  Щоб відмітити відсутність учня на уроці, на весь день, класний керівник відкриває розширене меню власного кабінету.
  Потім обираєте розіл "Класи"
  Після того як обрали клас потрібно перейти на вкладку "Управління" та в меню ліворуч, внизу, обрати "Журнал відвідування"
  Після того як обрали клас потрібно перейти на вкладку "Управління" та в меню ліворуч, внизу, обрати "Журнал відвідування"
  Якщо порібно, щоб відобразився цілий місяц, обираєте "Календар". І матимете змогу переглянути інформацію на весь період який Ви визначите.\ Також в даному розділі класний керівник має змогу швидко відмітити вдсутність учня на весь день та декілька днів поспіль
  В додаткових полях зазначаєте потрібний місяць (дату початку та закінчення) та клас. За замовчуванням система відкриває поточний місяць
  Після того як Ви вказали який місяць Вас цікавить, система відкриває наступну інформацію: по вертикалі список учнів, по горизонталі дати. Для того, щоб виставити відмітку, класний керівник на перетині ліній ПІБ учня та дати натикає на "+".
  У новому вікні відображається ПІБ учня, якому класний керівник ставить відмітку про відсутність.\ Система одразу відмічає, синьою галочкую, предмети, на яких відмітка буде відображатися.
  Обираєте потрібну відмітку.
  Вибір відображається в статусі виставленої відмітки
  В полі "Коментар" система автоматично зазначає, що це відмітка класного керівника
  Потім натискаєте "Зберегти"
  Після оновлення сторінки, система відображатиме наступну інформацію:\ \- відмітку класного керівника \ \- кількість предметів, на яких вона буде відображатися
  Якщо повторно натиснути на поле з віміткою, в новому вікні, поруч з назвою предметів буде відображатися відмітка, яку зазначив класний керівник.
  Класний керівник може самостійно обирати на який предмет потрібно поставити відмітку
  А також класний керівник може видалити відмітку натиснувши "Видалити відмітку"
  Обов'язково зазначені зміни потрібно "Зберегти"
  Також класний керівник має можливість одразу обрати день на який бажає виставити відмітку, для цього натискає "Уроки" і має можливість на один урок відмітити відсутність учня.
  Система одразу пропонує дату поточного дня.
  Система відображає всі уроки, які мають бути в обраному класі. Потрібно обрати урок на якому потрібно відмітити відсутніст учня\ На перетині ліній ПІБ учня та предмету класий керівник натискає на "+"

  Want to make guides like this in seconds? Yes, it's really that fast.

  This Scribe is in tip-top shape!Leave feedback if there are any issues with this Scribe