Організація індивідуальної форми навчання (ІФН) | Scribe

    Організація індивідуальної форми навчання (ІФН)

    • Eddy Team |
    • 20 steps |
    • 3 minutes
      information ordinal icon
      Більше корисної інформації ви знайдете на сайті Тренувального центру ОІС Eddy: <https://courses.eddy-school.net/>
      1
      Для організації роботи з учнями індивідуальної форми навчання, необхідно: 1. [Перевести](https://scribehow.com/shared/Organizaciya_individualnoyi_formi_navchannya_IFN__fpol5GV7T5S2k-b_uzdWxg#76d85d70) учня на індивідуальну форму навчання (директор або адміністратор). 2. [Створити окремі предмети](https://scribehow.com/shared/Organizaciya_individualnoyi_formi_navchannya__fpol5GV7T5S2k-b_uzdWxg#339c5d26) для учня індивідуальної форми навчання (вчитель або директор/адміністратор). 3. [Створити розклад](https://scribehow.com/shared/Organizaciya_individualnoyi_formi_navchannya_IFN__fpol5GV7T5S2k-b_uzdWxg#6e55fd29) занять через **робочий стіл**—режим перегляду розкладу (вчитель або директор/адміністратор). 4. [Почати виставляти оцінки та відмітки](https://scribehow.com/shared/Organizaciya_individualnoyi_formi_navchannya_IFN__fpol5GV7T5S2k-b_uzdWxg#0575e90d) (вчитель та класний керівник). Також, за потреби, наявна можливість[ перевести учня з ІФН на очну форму навчання](https://scribehow.com/shared/Perevedennya_uchnya_z_individualnoyi_formi_navchannya_na_ochnu__BK4qeZxKR92ES5CEkG6X9Q).
      information ordinal icon
      Зверніть увагу! Якщо ви ще не створювали в системі учнів на індивідуальній формі навчання - рекомендуємо вам оформити їх відповідно до цього алгоритму. Якщо ви раніше **створили окремі класи** для учнів на індивідуальній формі навчання **або підтягнули їх з АІКОМ**, рекомендуємо вам продовжувати вести облік тим самим чином, до отримання наступних рекомендацій.
      2
      **Крок 1.** Для переведення учня на індивідуальну форму навчання, в розділі "Управління/Учні" оберіть необхідного учня.
      3
      Праворуч від ПІБ учня натисніть на три крапки.
      4
      Оберіть опцію "Індивідуальна форма навчання".
      5
      У вікні "Переведення на індивідуальну форму навчання" заповніть усі поля.
      6
      У полі "Форма навчання" ви маєте можливість обрати будь-яку потрібну.
      7
      Зазначте коментар, якщо потрібно. Це поле не є обов'язковим.
      8
      Також ви маєте можливість прикріпити документ, що підтверджує підстави переходу учня на індивідуальну форму навчання.
      9
      Щоб видалити прикріплений документ, натисніть на значок "Кошик".
      10
      Після внесення усіх необхідних змін, натисніть на кнопку "Зберегти".
      11
      Після переведення учня на індивідуальну форму навчання, в розділі "Класи" ви побачите окремий "підклас" для цього учня.
      12
      Для перегляду більш детальної інформації натисніть на рядок основного класу.
      13
      Ви побачите переведеного учня у списку класу із відповідною позначкою. Для перегляду картки учня, натисніть на його ім'я.
      14
      **Крок 2.** Після переведення учня на індивідуальну форму навчання, вчителі мають створити предмети та прив'язати до них учня ІФН. Більше деталей про цей крок—в [інструкції.](https://scribehow.com/shared/Predmeti_Yak_stvoriti_predmet__mZYog4wZTy2aZMMH9ULwpg)
      **Крок 2.** Після переведення учня на індивідуальну форму навчання, вчителі мають створити предмети та прив'язати до них учня ІФН.

Більше деталей про цей крок—в [інструкції.](https://scribehow.com/shared/Predmeti_Yak_stvoriti_predmet__mZYog4wZTy2aZMMH9ULwpg)
      15
      **Крок 3.** Після створення всіх предметів, потрібно створити розклад занять. Зверніть увагу! Розклад занять для учнів на ІФН створюється **через робочий стіл** (режим перегляду розкладу), а **НЕ** через розділ "Управління". Більше деталей про цей крок—в [інструкції](https://scribehow.com/shared/Yak_dodati_urok_cherez_robochij_stil_rezhim_pereglyadu_rozkladu__Sqha_oxaSC2bDUnweVgweQ)
      **Крок 3.** Після створення всіх предметів, потрібно створити розклад занять.

Зверніть увагу! Розклад занять для учнів на ІФН створюється **через робочий стіл** (режим перегляду розкладу), а **НЕ** через розділ "Управління".

Більше деталей про цей крок—в [інструкції](https://scribehow.com/shared/Yak_dodati_urok_cherez_robochij_stil_rezhim_pereglyadu_rozkladu__Sqha_oxaSC2bDUnweVgweQ)
      16
      Після створення предметів та розкладу, класний керівник, директор та адміністратор можуть переглянути всі предмети та журнали учня, перейшовши у відповідний клас, на вкладку "Предмети" і обравши кнопку "ІФН".
      17
      Праворуч від обраного предмета ви побачите кнопку "Журнал" для перегляду журналу.
      information ordinal icon
      Зверніть увагу! **Оцінювати учнів індивідуальної форми навчання варто в окремих журналах**, які буде сформовано після для них створення предметів та розкладу.