Перегляд розділу "Всі предмети" для методиста та адміністратора розкладу. | Scribe

  Перегляд розділу "Всі предмети" для методиста та адміністратора розкладу.

  • Eddy Team |
  • 0 step |
  • 20 seconds
  Як методист/адміністратор розкладу, Ви маєте доступ до перегляду та редагування усіх предметів, які були створені на платформі навчального закладу.\ Для того, щоб перейти до перегляду усіх предметів, натисніть "іконку" в правому верхньому куті екрана..
  Праворуч в динамічному меню виберіть "Всі предмети".
  На сторінці “Всі предмети” Ви побачите предмети, які створені на платформі навчального закладу. Ліворуч розміщено такі категорії, як паралелі та класи. Перемикаючись між ними, Ви матимете змогу фільтрувати предмети, які доєднано до певних класів.
  Цифра біля назви категорії відображає кількість предметів, які було створено для паралелі або класу.\ На картці кожного предмета Ви можете бачити його назву та ПІБ користувача, який створив цей предмет.\ Предмети, які не були опубліковані, позначені за допомогою надпису “Чернетка” на картці предмета. На сторінці “Всі предмети” будуть відображені чернетки й опубліковані предмети.
  Якщо потрібно редагувати або видалити предмет, то варто натиснути три крапки "Додаткові дії". Виберіть дію "Редагувати" або "Видалити".
  Якщо потрібно створити предмет, то праворуч натисніть кнопку "Додати предмет" (див. алгоритм "Створення предмета").

  Want to make guides like this in seconds? Yes, it's really that fast.

  This Scribe is in tip-top shape!Leave feedback if there are any issues with this Scribe