Розділ "Мої файли" в особистому кабінеті. | Scribe

  Розділ "Мої файли" в особистому кабінеті.

  • Eddy Team |
  • 0 step |
  • 41 seconds
  Для того, щоб додати особисті файли, потрібно увійти до особистого електронного кабінету.\ Натисніть "іконку" в правому верхньому куті екрана.
  Праворуч у розширеному кабінеті, натисніть "Мої файли".
  У вкладці “Мої файли” розміщене хмарне сховище. Користувачу надається 1 ТБ \ Тут Ви маєте можливість зберігати файли й ділитись ними та завантажувати на гугл диск.
  За допомогою кнопки “Завантажити файли” Ви маєте можливість додавати файли до свого сховища.
  Файли для завантаження обираєте на своєму комп'ютері.
  У вкладці “Доступні мені” Ви будете бачити файли, якими поділились з Вами інші користувачі.
  Натиснувши "My Google Drive", Ви одразу перейдете на свій Гугл диск для подальшої зручної роботи з файлами та зможете додати на диск потрібні файли.
  Для того, щоб створити папку, натисніть кнопку "Додати папку".\ Наступним кроком натисніть три крапки "Додаткові дії", щоб відкрити панель, яка дозволить редагувати й видаляти теки.\ При редагуванні теки можете налаштовувати конфіденційність. Такі налаштування розповсюджуються на всі файли, які містяться всередині теки.
  Завантажені файли Ви можете сортувати по текам або ні. Якщо потрібно відредагувати певний файл, виберіть файл і натисніть три крапки "Додаткові дії".\ Відкриється меню і Ви матимете можливість вибрати наступні дії: взагалі видалити файл чи редагувати його.
  При редагуванні Ви можете змінити назву файлу, додати опис і встановити доступність для файлу.\ На картці файлу відображено його приватність. Відповідно, якщо доступ має лише користувач - приватний файл, якщо клас - публічний файл.\ Приватний – доступний тільки Вам.\ Публічний – доступний для всіх зареєстрованих користувачів.\ Захищений паролем – встановіть пароль та надішліть його людям, які зможуть переглядати, завантажити його.\ Тільки для класу – лише учні обраного Вами класу зможуть бачити файл.\ Тільки для обраних користувачів – введіть імена зареєстрованих користувачів, яким бажаєте надати доступ до файлу.\ Тільки для предмета – файл був доданий до хмарного сховища певного предмета. Класи, які мають доступ до предмета, матимуть також доступ до такого файлу.\ Перемістити в наявну папку – перемістити файл, обрати до якої папки потрібно додати\ Після редагування збережіть зміни, натискаючи "Зберегти".

  Want to make guides like this in seconds? Yes, it's really that fast.

  This Scribe is in tip-top shape!Leave feedback if there are any issues with this Scribe