Sabit Fiyat (Fixed Price) ile Ürün Listeleme | Scribe

  Sabit Fiyat (Fixed Price) ile Ürün Listeleme

  • |
  • 0 step |
  • 21 seconds
  Bookz Pro ile listing yaparken fiyatlandırma otomatik olarak kullanıcının belirlemiş olduğu kurallara göre yapılır. Kitap dışı ürünleri veya kitap olmasına rağmen Amazon'da kitap dışı bir kategoride listelenmiş ürünleri listelerken eğer non-book kurallarınız ilgili kondisyon için yüklü değilse hata mesajı almak suretiyle listeleme işlemi gerçekleştiremezsiniz.
  Bunun iki çözümü mevcuttur: 1. Non-book kurallarını destek ekibiyle temasa geçip yükletmek 2. Ürünü sabit fiyat ile listelemek
  Ürünün Amazon'da hangi kategoride listelenmiş olduğunu sağ üst köşeden görebilirsiniz. "BOOK" dışı bir ibare ile başlıyorsa farklı bir kategoride listelenmiş olduğu sonucu çıkarılmalıdır.
  Sabit fiyat ile listelemek için listing sayfasının sol tarafındaki "Fixed Price" kutucuğuna arzu ettiğiniz fiyatı girmelisiniz. Fiyat tayini için kondisyon seçmeden önce sağ taraftaki Bookzy ekranını inceleyebilirsiniz. Değer girdikten sonra kondisyon seçtiğinizde ilgili ürün belirlediğiniz değer ile fiyatlandırılıp listelenecektir.
  Fixed price olarak listelenmiş bir ürün
  Fixed price listelenen ürünlerin fiyatı siz değiştirmediğiniz sürece sabit kalacaktır.
  MyPricer sayfasında sabit fiyatlı ürünlerin fiyatları kutucuk içersinde olacak ve sağ taraflarında min ve max kutucukları olmayacaktır.
  Was this Scribe helpful?
  Save this document for future reference.
  click-target-circles-background
  This Scribe is in tip-top shape!Leave feedback if there are any issues with this Scribe