Створення класу. | Scribe

  Створення класу.

  • Eddy Team |
  • 0 step |
  • 22 seconds
  Для того, щоб створити новий клас або підгрупу для наявного класу, увійдіть до особистого електронного кабінету. Натисніть "іконку" в правому верхньому куті екрана.
  Праворуч у динамічному меню виберіть пункт "Класи".
  На сторінці класів натисніть кнопку “Створити клас”.
  Вкажіть назву класу у відповідному полі.
  В описі класу ви можете вказувати інформацію для ідентифікації класу (наприклад: інклюзивний клас, клас із поглибленим вивченням певного предмета, рік вступу, навчальний рік тощо).
  Виберіть рік навчання (паралель) класу. Закріплення за паралеллю є важливим для функціонування розкладу й інших інструментів.
  Наступним кроком у відповідному рядку оберіть класного керівника. Для цього введіть його електрону пошту, за якою класний керівник зареєстрований на платформі (або його прізвище). Звертаємо увагу: даний користувач вже має бути зареєстрований на платформі. Реєстрацію нових користувачів робить директор або адміністратор платформи навчального закладу.
  Оберіть систему оцінювання.\ В залежності яку систему оцінювання вказав класний керівник при створенні класу, така система оцінювання буде відображатися в електонному журналі. \ Якщо обрати "12" бальну систему, в журналі буде можливість ставити бали, якщо обрати "НУШ" система пропонуватиме оцінити учня за допомогою рівнів.\ Якщо обрати Комбіновану, в журналі буде можливість ставити оцінки та рівні.
  Оберіть рік навчання
  Оберіть семестр
  Оберіть зміну.
  Після заповнення усіх полів натисніть кнопку “Створити та продовжити”. Клас створено. Він доступний для подальшого налаштування та управління в переліку класів.

  Want to make guides like this in seconds? Yes, it's really that fast.

  This Scribe is in tip-top shape!Leave feedback if there are any issues with this Scribe