Створення предмета. | Scribe

    Створення предмета.

    • Eddy Team |
    • 22 steps |
    • 2 minutes
    alert ordinal icon
    Важливо!\ Вміст розділу "Предмети" відображається відповідно до наданих прав ролі користувача тобто високі ролі бачитимусь всі створені предмети на платформі, вчитель -тільки свій предмет.\ Предмет, завжди відображається в особистому профілі користувача, який його створив (зазначається назва предмету і ПІБ).
    1
    До розділу "Предмети" Ви можете перейти з робочого столу, натиснувши кнопку "Предмети".
    2
    Також до розділу "Предмети" можна перейти з динамічного меню праворуч на екрані й вибрати відповідний розділ.
    3
    Для того, щоб додати предмет, натисніть кнопку "Додати предмет".
    4
    Створення предмета відбувається на трьох рівнях: інформація, навчальна програма та налаштування.\ Для створення предмета достатньо заповнити його на рівні "Інформація".
    5
    В полі " Назва предмета" зазначаєте назву предмета для розкладу і розділу предмети". Вказуєте назву предмета та клас
    6
    Варіативна складова - "Назва предмета "для документів
    7
    Поле "Предмет АІКОМ"-інваріативна складова
    8
    За бажанням додаєте зображення до предмета. Натисніть на олівчик "Редагувати" і оберіть фото з вашого комп'ютера або з медіабази, якщо ви завантажували потрібне зображення раніше.
    9
    Наступним кроком виберіть клас, для якого створюєте предмет.
    10
    Сформулюйте опис предмета (не обов'язково).
    11
    Збережіть внесену інформацію, натиснувши кнопку "Створити". \ Система попросить зробитит підтвердження, підтвердіть своє рішення, натисніть ще раз створити
    12
    Опублікуйте предмет, натиснувши кнопку "Опублікувати", і він з'явиться в загальному списку предметів учителя.
    13
    У разі, якщо з будь-якої причини предмет не потрібно опубліковувати, Ви можете залишити його непомітним для інших і приховати, натиснувши кнопку "Зробити чернеткою".
    14
    Такий предмет відображається із позначкою "Чернетка" та буде прихований.\ В такому випадку класний керівник не зможе додати його до класу, а адміністратор розкладу, коли буде створювати розклад класу, не бачитиме його в переліку предметів.\ Не рекомендуємо залишати предмет з поміткою "Чернетка" на тривалий час, краще опублікуйте предмет.
    15
    Якщо предмет з поміткою Чернетка Вам потрібно публікувати або редагувати, натискаєте три крапки-додаткові дії та обираєте потрібний варіант.
    16
    При відновленні, система покаже інформаційне повідомлення, потрібно підтвердити своє рішення.
    17
    На другому рівні сворення предмету потрібно його наповнити контентом: темами, уроками тестами і тд\ З алгоритмом наповнення предмету різним контентом та елементами,Ви можете ознайомитися в інших інструкціях.
    18
    Третій рівень налаштування предмету.
    19
    В поле "Співавтори предмету" потрібно зазначити прізвище користувача, який також має працювати над даним предметом.\ Прізвище співавтора не відображається в журналі.