Управління користувачами. Додавання нового користувача до платформи школи. | Scribe

  Управління користувачами. Додавання нового користувача до платформи школи.

  • Eddy Team |
  • 0 step |
  • 50 seconds
  Для того, щоб додати нового користувача до платформи, потрібно увійти до особистого електронного кабінету і обрати розділ "Управління".
  Перейдіть до розділу "Управління користувачами".
  Відкрийте вкладку "Управління користувачами".
  Натисніть кнопку праворуч "Додати користувача".
  Важливо! Логін-емейл має складатися з двох частин: 1- це прізвище користувача,2-@+доменне ім'я Вашого сайту
  Відкриється картка нового користувача.\ В ній є наступні вкладки: основна інформація, особова справа, листок здоров'я, професія, паспорт, військовий облік.\ Вкладки заповнюються відповідно до потреб користувача.\ Спочатку на вкладці "Основна інформація" створюєте доступ до платформи та вказуєте загальні відомості про користувача.\ У рядку "Email- логін" напишіть електронну пошту користувача.
  Створіть пароль, використовуючи англійські великі та малі літери.\ Окрім літер можете використовувати числа та символи. Щонайменьше 10 символів.
  Зазначте статус даного користувача "Працює / Навчається".
  Виберіть роль.\ Доступність функціонала платформи залежить від ролі, яку має користувач.\ Одному користувачу можна надавати декілька ролей.
  Якщо новим користувачем є учень, то одразу в полі "Оберіть клас учня" вкажіть, у якому класі він навчається.
  За потреби зазначте форму навчання в полі "Індивідуальна форма навчання"
  Далі обов'язково напишіть прізвище та ім'я учня.
  Наступні вкладки заповнюються в залежності від типу користувача (учень, вчитель).\ Вкладка "Особова справа": громадянство, національність, родинний стан, серія свідоцтва про народження, номер свідоцтва про народження, дата видачі свідоцтва, номер особової справи тощо.
  Наступна вкладка "Листок здоров’я": група фізичної культури, зміна групи фізичної культури, термін дії групи, розряд, термін дії зміни тощо.
  У вкладці "Професія" виберіть статус працівника: працює, звільнений, у декретній відпустці. Зазначте стаж роботи, посаду, вид роботи, назву виробничого процесу, причину звільнення, дату звільнення, відомості про отримання пенсії тощо.
  Остання вкладка -"Військовий облік".\ Заповнивши необхідні вкладки, потрібно закрити та зберегти картку користувача, відповідно натискаючи кнопки "Зберегти", "Закрити".

  Want to make guides like this in seconds? Yes, it's really that fast.

  This Scribe is in tip-top shape!Leave feedback if there are any issues with this Scribe