Вхід на платформу Eddy | Scribe

  Вхід на платформу Eddy

  • Eddy Team |
  • 0 step |
  • 27 seconds
  Перейдіть на сайт навчального закладу за доменним імʼям*, яке було зазначене при підключенні до платформи Eddy. Важливо! Імʼя має наступний вигляд *****.eddy.school
  У правому верхньому куті натисніть кнопку "Увійти".
  У полі "Введіть Ваш Email" варто зазначити електронну пошту, яку Вам надала особа, відповідальна за підключення до платформи Eddy.
  Введіть пароль у поле "Введіть Ваш пароль". Під час первинного входу до системи Вам необхідно ввести пароль, який надала особа, відповідальна за підключення Вашого навчального закладу до платформи Eddy. Після цього необхідно діяти згідно з інструкціями платформи: змінити тимчасовий пароль й підписати угоду оферти. При наступному вході на платформу варто зазначити пароль, який було вказано під час зміни тимчасового пароля, адже він уже не є дійсним.
  Після введення електронної адреси та паролю натисніть кнопку "Увійти", щоб потрапити на платформу.
  Зверніть увагу: якщо Вам не вдається увійти на платформу, то варто діяти за наступним алгоритмом: 1. Перевірте правильність написання електронної пошти. Можливо, там є помилка або присутні зайві пробіли. 2. Перевірте, чи правильний Ви ввели пароль. Можливо, там є помилка або присутні зайві пробіли. 3. Якщо перераховані вище кроки не допомогли, то варто звернутися по допомогу до особи, яка відповідає за роботу з платформою Eddy у Вашому навчальному закладі.

  Want to make guides like this in seconds? Yes, it's really that fast.

  This Scribe is in tip-top shape!Leave feedback if there are any issues with this Scribe