Видалення одного або декількох уроків. | Scribe

  Видалення одного або декількох уроків.

  • Eddy Team |
  • 0 step |
  • 60 seconds
  Для того, щоб видалити один або декілька уроків, натисніть "іконку" в правому верхньому куті.
  У розширеному кабінеті натисніть "Управління".
  На сторінці "Управління платформою" натисніть "Розклад занять".
  Виберіть урок, який потрібно видалити.
  Потім натисніть відповідну кнопку "Видалити обрані уроки".
  Програма попросить підтвердити власний вибір. Якщо Ви впевнені у виборі, то натисніть кнопку "Видалити". Якщо виокремили урок помилково і бажаєте скасувати дію, то натисніть "Закрити".
  На платформі доступний функціонал видалення декількох уроків. Для того, щоб одразу видалити велику кількість уроків, скористайтесь фільтром.
  У випадному календарі виберіть дату початку - вкладка "Дата початку" та дату закінчення - вкладка "Дата закінчення". Програма згенерує список уроків у вказаному проміжку часу.
  Для того, щоб виокремити одразу великий обсяг, поставте "галочку" біля слова "НАЗВА". Таким чином ви відмітите уроки, які потрібно видалити, що відобразяться на цій сторінці
  Для того, щоб змінити кількість уроків, які одночасно відображаються на сторінці, натисніть кнопку в правому нижньому куті.
  Тепер Ви можете обрати, яка саме кількість уроків одночасно відображатиметься на сторінці в діапазоні від 5 до 100.
  Зверніть увагу, що в залежності від кількості уроків в обраному проміжку часу інформація може займати декілька сторінок.
  Потім натисніть "Видалити обрані уроки" під відображеними номерами сторінок.\ Програма попросить підтвердити власний вибір. Якщо Ви впевнені у виборі, то натисніть кнопку "Видалити". Якщо виокремили урок помилково і бажаєте скасувати дію, то натисніть "Закрити".

  Want to make guides like this in seconds? Yes, it's really that fast.

  This Scribe is in tip-top shape!Leave feedback if there are any issues with this Scribe