Як розпочати вивчення предмета. Деталі предмета. | Scribe

  Як розпочати вивчення предмета. Деталі предмета.

  • Eddy Team |
  • 0 step |
  • 2 minutes
  Для того, щоб учень, вчитель, класний керівник мали змогу перейти до розділу "Предмети", потрібно натиснути "іконку" кабінету на головній сторінці в правому верхньому куті екрана.
  Праворуч, у розширеному кабінеті, виберіть розділ "Предмети".
  Додатково розділ "Предмети" статично закріплений на робочому столі.
  Відкриється перелік всіх предметів, до яких доданий учень, якщо переглядати даний розідл з профілю учня.\ Для вчителя в даному розідлі відобразиться предмет, який він створив.
  Відкриється перелік всіх предметів, до яких доданий учень, якщо переглядати даний розідл з профілю учня.\ Для вчителя в даному розідлі відобразиться предмет, який він створив.\ Для того, щоб переглянути інформацію по предмету, натисніть кнопку "Деталі".
  Наступним кроком відкриється предмет і одразу відобразиться його вміст.\ Тобто, кількість уроків, теми тестів та інших заходів, запланованих вчителем у кожному семестрі.\ Урок може бути наповнений різноманітними елементами: презентаціями, відео, текстовою інформацією тощо.
  З цієї сторінки можна розпочати урок. Натисніть кнопку "Почати".
  Для того, щоб одразу перейти до вивчення предмета, натисніть кнопку "Переглянути" в розділі "Предмети" на робочому столі.
  Для того, щоб переглянути структуру предмета, його наповненість, натисніть три риски в лівому верхньому куті.
  Також у даному меню можна переглядати власний відсоток проходження дисципліни.
  Відкриється загальна інформація по предмету і учень може перемикатися між завданнями й відмічати їх.
  Для того, щоб перейти до наступних сторінок, скористайтеся кнопками під основним вмістом уроку.
  Якщо до уроку було додано “Вкладення" (додаткові матеріали для самостійного ознайомлення), їх можна переглянути, натиснувши відповідну "іконку". Для того, щоб переглянути вкладення попередньо їх потрібно завантажити.
  Для того, щоб завантажити файл на власний пристрій, натисніть на файл і завантажте його.
  Натисніть "прапорець". Урок зазначено як завершений.\ В такому випадку система сама відмітить, що учень завершив вивчення теми і відкриє наступну.
  Якщо до уроку було додано тест і його виконання обмежено в часі, то в правому верхньому куті буде відображатися годинник, який демонструватиме, скільки часу залишилось. Поруч з часом відображається показник проходження тесту, також кнопка для повторного проходження тесту, якщо вчитель дозволив продження тесту декілька разів.

  Want to make guides like this in seconds? Yes, it's really that fast.

  This Scribe is in tip-top shape!Leave feedback if there are any issues with this Scribe