Як зробити заміну вчителя. | Scribe

  Як зробити заміну вчителя.

  • Eddy Team |
  • 0 step |
  • 55 seconds
  Важливо!\ Вчитель, на заміні, має право редагувати, виставляти оцінки/відмітки про відсутність учнів тільки на уроках, на яких вказаний як заміна.
  Для того, щоб зазначити ПІБ вчителя, на заміні, потрібно відкрити електронний журнал та редагувати відповідний урок.\ Натискаєте на іконку, у правому верхньому куті.
  Праворуч відкриється динамічне меню. Виберіть розділ "Журнал".
  Додатково розділ "Журнал" статично знаходиться на робочому столі.
  У полі "Клас" виберіть клас, який Вам потрібен.
  У полі "Предмет" виберіть предмет або пропишіть його назву вручну.\ Переконайтеся, що навчальний рік та семестр зазначено вірно, за потреби змініть. Відкриється електронний журнал.
  Над списком учнів відображаються місяці обраного семестру. Система одразу відкриватиме місяць в якому ви виставили останню відмітку.\ За потреби можете обрати інший місяць.
  По вертикалі зазначено перелік учнів, які навчаються в даному класі/підгрупі.\ Щоб переглянути повністю ПІБ учня, наведіть курсор мишки на потрібне прізвище.\ По горизонталі відображаються дати уроків.
  Натискаєте на дату уроку, де потрібно замінити вчителя, для редагування.
  Наступним кроком має відкритися вікно, у якому можна побачити поле "Вчитель". Впишіть перші 4 літери прізвища вчителя та оберіть його із запропонованого переліку.
  Переконайтеся, що перемикач "Враховувати в розкладі (відображати дату)?" увімкнений!
  Якщо дані зміни мають відображатися в звітах, необхідно увімкнути відповідний пеермикач.
  У вкладці "Причина редагування" опишіть причину, по якій було змінено вчителя на цей урок. Натисніть "Зберегти" та "Закрити".

  Want to make guides like this in seconds? Yes, it's really that fast.

  This Scribe is in tip-top shape!Leave feedback if there are any issues with this Scribe