Загальний огляд журналу. | Scribe

  Загальний огляд журналу.

  • Eddy Team |
  • 0 step |
  • 2 minutes
  Важливо! Журнал мають заповнювати вчитель-предметник та класний керівник.\ Вчитель-предметник має доступ тільки до журналу свого предмету, в класі, в якому викладає предмет.\ Класний керівник має доступ до всіх журналів свого класу.\ Адміністратор журналу, директор та адміністратор платформи має доступ до всіх журналів навчального закладу.
  Є два шляхи, щоб потрапити до розділу "Журнал": 1. Даний розділ статично закріплений-базовий функціонал 2. Натисніть "іконку" у правому верхньому куті.
  В меню праворуч - розширений кабінет, оберіть розіл " Журнал"
  Наступним кроком, варто зазначити клас у відповідному полі.
  У полі "Предмет" натисніть "Обрати предмет". У випадному меню виберіть предмет, який бажаєте переглянути.\ Преконайтеся, що в полях нижче " Навчальний рік" та "Навчальний семестр" вказана вірна інформація. За потреби можете змінити.
  Система згенерує електронний журнал для обраного класу та предмету автоматично, якщо зазначено вірно всю необхідну інформацію на платформі.
  Над списком учнів відображаються місяці обраного семестру. Система одразу відкриватиме місяць в якому ви виставили останню відмітку.\ Оберіть потрібний, якщо бажаєте переглянути інформацію за конкретний місяць даного семестру.
  По вертикалі зазначено перелік учнів, які навчаються в даному класі/підгрупі.\ Щоб переглянути повністю ПІБ учня, наведіть курсор мишки на потрібне прізвище.
  По горизонталі відображаються дати уроків. Якщо навести курсор мишки на дату уроку, в додатковому вікні , після редагування, буде відображено додану інформацію.\ Наприкладу: тип уроку (тест, самостійна робота, підсумкова робота, контрольна робота тощо), тему, дату й час. Щоб дізнатися, як додати дану інформацію- редагувати урок, ознайомтесь з наступними інструкціями:\ Як додати тему уроку\ <https://scribehow.com/shared/Yak_dodavati_temu_do_zhurnalu__2vK3SJJkQNiRHB12J_5eNw> Як зробити заміну вчителя\ [https://scribehow.com/shared/Yak_zrobiti_zaminu_vchitelya\_\\\_-vPTZtCyRua2ZLkqXBEe3g](https://scribehow.com/shared/Yak_zrobiti_zaminu_vchitelya_%5C_-vPTZtCyRua2ZLkqXBEe3g)
  На перетині прізвища та потрібної Вам дати уроку зв'являється синій плюсик. Натисніть на нього, щоб відмітити відсутність (причина відсутності) й успішність учня. Окремо про те, яким чином відмічати відсутність, успішність учня Ви можете прочитати в інструкції по цій темі:\ \ Виставлення оцінок та їх видалення:\ <https://scribehow.com/shared/Vistavlennya_ocinok_yih_zmina_ta_vidalennya_dlya_starshoyi_ta_pochatkovoyi_shkoli__TPt4KqgERZ60pP0ZTVLuwQ>\ Виставлення відвідуваності:\ <https://scribehow.com/shared/Vistavlennya_vidviduvanosti_ta_zmina_statusu__zpEgeUQGTTisAN-rioajKA>
  Якщо учень виконав, здав завдання для перевірки на платформі, в журналі зв'явиться годинник-робота чекає на перевірку.\ Детально як перевірити та оцінити дане завдання зазначено в інструкції:\ <https://scribehow.com/shared/Yak_pereviriti_vchitelyu_zdanu_robotu__MZdThDvHTtKZw-8KaISeMA>
  Якщо в електронному журналі, після генерації, деякі дати уроків підствічено червоним кольором - конфліктний урок. Щоб скоригувати дану інформацію потрібно редагувати урок (змінити Тип, Дату або Час уроку).
  Для того, щоб додати повноцінний урок, який має відображатися на робочому столі, в розкладі, учня і вчителя ознайомтесь з наступною інструкцією:\ <https://scribehow.com/shared/Dodavannya_uroku_v_zhurnali__Fs-J8J8kSdGXTLIEx7QbpA>
  Для того, щоб додати стовпчики без дати, наприклад: зошит, тематична, індекси Нуш, 1,2 семестр, скориговано і тд, ознайомтесь з наступною інструкцією:\ <https://scribehow.com/shared/Dodavannya_stovpchika_bez_dati_v_zhurnal__tematichna_zoshit_td__FcUKAkuYTuqyHRpITAc8Ag>
  Щоб мати можливість заздалегідь переглянути, як буде виглядати сторінка Вашого предмету в загальному, згенерованому PDF журналі та переконатися, що вся інформація відображається коректно, ознайомтесь з наступною інструкцєю:\ <https://scribehow.com/shared/Dodavannya_uroku_v_zhurnali__Fs-J8J8kSdGXTLIEx7QbpA>

  Want to make guides like this in seconds? Yes, it's really that fast.

  This Scribe is in tip-top shape!Leave feedback if there are any issues with this Scribe